Saint Tropez
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


welcome to saint tropez biatch
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Cytadela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
carmelle
ten wyżej to głupek
carmelle

Liczba postów : 466
Reputation : 1
Join date : 08/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime08.06.10 20:33

First topic message reminder :

Cytadela - Page 3 St+Tropez+2
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime29.06.10 1:11

udało jej się nie wywalić, nanana dobranoc
Powrót do góry Go down
jill
żegnaj gienia świat się zmienia
jill

Liczba postów : 49
Reputation : 0
Join date : 22/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:00

siedziała obok tej pani w różowym i będę pisać dzisiaj z małej litery z takich, a nie innych powodów xd w każdym razie jill siedziała sobie tam z założoną nogą na nogę, wiatr rozwiewał jej włosy, które odgarniała z twarzy cały czas, paląc papierosa, co robiła rzadko, więc znaczyło to, że była wyprowadzona z równowagi, pomimo tak wspaniałego wieczoru, który spędziła z jaquesem ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:07

philip przechadzał się gdzieś tutaj z zamiarem rozprostowania kości, bo pół dnia gnił w łóżku i teraz zbierał tego żniwa, bo wszystko go bolało. chodził jak połamany, więc tylko przysiadł gdzieś obok jill, kiedy tylko ją zauważył. w ogóle, strasznie mi się podoba jej imię. - cześć, jill - uśmiechnął się. - dawno cię nie widziałem - ucałował ją w policzek i usadowił się wygodniej na ławce, murku, czy nie wiem czym tam. - co słychać?
Powrót do góry Go down
jill
żegnaj gienia świat się zmienia
jill

Liczba postów : 49
Reputation : 0
Join date : 22/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:19

- cześć, phillip - uśmiechnęła się do niego nieznacznie, odgarniając włosy z czoła. - średnio, a co u ciebie? - spytała, zaciągając się papierosem i nawet spojrzała na niego z lekkim zaciekawieniem w oczach, bo faktycznie dawno się nie widzieli, a ona lubiła filipka ;x ponieważ zawsze potrafił ją rozbawić i starał się być dżentelmenem. ;d dokończyła papierosa, po czym zgasiła niedopałek na murku, na którym siedzieli i wyrzuciła go gdzieś daleko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:25

zaintrygowało go to 'średnio', bo wolałby usłyszeć, że 'świetnie', albo coś w tym rodzaju, wiadomo. - u mnie całkiem nieźle. czemu tylko średnio? - zapytał i poklepał ją pokrzepiająco po plecach. - nie przejmuj się, są wakacje i trzeba się cieszyć - stwierdził jakże optymistycznie, uśmiechając się do niej wesolutko.
Powrót do góry Go down
jill
żegnaj gienia świat się zmienia
jill

Liczba postów : 49
Reputation : 0
Join date : 22/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:30

- pokłóciłam się z ojcem - machnęła ręką, chociaż to wcale nie była błaha sprawa, skoro rzadko rozmawiała z tatą i były to dość chłodne stosunki, w których żadne z nich nie okazywało głębszych uczuć, także nigdy właściwie nie dochodziło do kłótni. - apropo wakacji, wybierasz się gdzieś? - spytała, uśmiechając się dużo bardziej optymistycznie niż wcześniej, pewnie to pokrzepiające klepanie po plecach pomogło! ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:37

spojrzał na nią ze współczuciem, bo w tej kwestii nie bardzo mógł jej niestety pomóc, więc pokiwał głową. - nie, zostaję we francji. nie chce mi się nigdzie jechać, miałem jechać do londynu, ale rodzinka jedzie do hiszpanii, więc wiesz - uśmiechnął się. - w takim razie muszę ci poprawić humor. masz ochotę na wielkie lody z bitą śmietaną, polewą i posypką?
Powrót do góry Go down
jill
żegnaj gienia świat się zmienia
jill

Liczba postów : 49
Reputation : 0
Join date : 22/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime03.07.10 19:56

teraz to ona pokiwała ze zrozumieniem, również nie lubiła rodzinnych wakacji, wystarczył jej fakt, że musi znosić brata przez większą część roku. - jasne - uśmiechnęła się i poszli na lody, zacznij ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime07.07.10 19:50

siedziała na murku z wyciągniętymi przed siebie nogami skrzyżowanymi w kostkach i rozglądała się, szukając wzrokiem matthieu. czuła w srodku dziwne podniecenie związane z decyzją jaką podjęła i jak najszybciej chciała się z nim spotkac. o.
Powrót do góry Go down
matthieu
ciasteczkowy potwór
matthieu

Liczba postów : 435
Reputation : 11
Join date : 12/06/2010
Age : 35
Skąd : paryż

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime07.07.10 19:57

wiec przybiegl i spokojnie szedl do niej, zeby jej nie przestraszyc i jak juz byl blisko przywital sie - czesc. - powiedzial w neutralnym nastroju - cos sie stalo? - spytal nieporadnie, potem spojrzal na chwile czy sa w okolicy bary/whatever.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime07.07.10 19:59

-cześć - odezwała się, wstając i podchodząc do matthieu, na którego spojrzała speszona, bo kiedy układała sobie w głowie przebieg tego spotkania, wszystko było znacznie łatwiejsze - chciałam ci powiedzieć, że.. przemyślałam to sobie i.. - urwała. no i co z tego, że mu to powiedziała, skoro już wiedział, bo to samo napisała. z wrażenia zaczęła miąć w dłoniach jego koszulkę :p.
Powrót do góry Go down
matthieu
ciasteczkowy potwór
matthieu

Liczba postów : 435
Reputation : 11
Join date : 12/06/2010
Age : 35
Skąd : paryż

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime07.07.10 20:04

matt czekal az wydusi cos z siebie i w ogole cos wyjakal - nie oczekiwalem ze tak szybko bedziesz chciala pogadac - kopnal jakis kamyczek na ulicy i spojrzal na quinn i usmiechnal sie lekko. zrobilo mu sie goraco i mial motylki w brzuchu no ale okej przetrzymywal to i pocily mu sie rece moge dodac.. nastepny post to juz bedzie to co musi byc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime07.07.10 20:08

-ja.. - zagryzła wargę i powiem ci, że to co quinn usiłuje powiedzieć przez nie wiadomo ile postów, jakakolwiek inna moja postać zrobiłaby w jednym. w końcu więc uznając, że ogromna gula uniemożliwia jej wypowiedzenie jakiegokolwiek słowa, zdecydowała się wspiąć na palce i musnąć wargi matta ustami. aww, co? - to nie thierry śnił mi się z tysiąc razy, hm - wydusiła z siebie jeszcze głupotkę, jak to ona.
Powrót do góry Go down
matthieu
ciasteczkowy potwór
matthieu

Liczba postów : 435
Reputation : 11
Join date : 12/06/2010
Age : 35
Skąd : paryż

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime07.07.10 20:56

- snilo ci sie cos? - zapytal glupio, choc naprawde nie wiedzial o co chodzi. spojrzal na nia blyszczacymi oczami i prawie dotykal jej dloni ale potem przestal bo to moglo byc za duzo. spytal sie - pojdziemy na kawe czy cos? - nie mial kompletnie pomyslow
Powrót do góry Go down
thierry
sandałmen
thierry

Liczba postów : 848
Reputation : 8
Join date : 11/06/2010
Age : 34
Skąd : z puszczy miejskiej

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime28.07.10 10:54

siedział sobie na tym czymś otaczającym cytadelę, nie wiem jak to nazwac i nie wiem czy todbrze rozumiem słowo cytadela, no ale spoko. miętosił w rękach torebkę żelków, zastanawiając sie nad tym czy zjeśc, czy nie zjeść. życiowa decyzja.
Powrót do góry Go down
pansy
o bożeee-na
pansy

Liczba postów : 171
Reputation : 5
Join date : 08/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime28.07.10 10:57

pansy szła koło cytadeli i coś klikała w swoim fajnym telefonie, usiadła na ławce obok thierry'ego. z tego co pamiętam oni mieli coś ze sobą, ale to chyba nic wielkiego było. spojrzała ukradkiem na niego, coś mówiła jej ta twarz jednak nie mogła sobie przypomnieć, smutek.com
Powrót do góry Go down
thierry
sandałmen
thierry

Liczba postów : 848
Reputation : 8
Join date : 11/06/2010
Age : 34
Skąd : z puszczy miejskiej

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime28.07.10 11:00

no cóż, thierry zdecydował się na otworzenie swoich żelków, prawie przy tym rozerwał torebkę i kilka mu się posyapło na ziemię, w związku z czym poczuł się uprawniony do mruknięcia czegoś w rodzaju "kurwa mać" pod nosem, ale nie zamierzał ich zbierać i zjeść. potem zerknął na pansy i zmarszczył brwi. dziewczyna z fotobloga! obraziła sie na niego w maku za to, że pisał smsy pod stołem.
- cześć, pansy.
Powrót do góry Go down
pansy
o bożeee-na
pansy

Liczba postów : 171
Reputation : 5
Join date : 08/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime28.07.10 11:03

drgnęła i odwróciła się w jego stronę - cześć - chwila namysłu. zna go, zna go - thierry? - podniosła brwi do góry, uśmiechnęła się szeroko, właściwie to już nawet nie pamiętała czemu zakończyła z nim znajomość i chyba dobrze conie - co tam u ciebie? - zadała pytanie jakie zadaje każdy człowiek na świecie gdy nie ma innego pomysłu na kłeszczyn...
Powrót do góry Go down
thierry
sandałmen
thierry

Liczba postów : 848
Reputation : 8
Join date : 11/06/2010
Age : 34
Skąd : z puszczy miejskiej

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime28.07.10 11:06

"oklepne", pomyślał, przypominając sobie, ze kiedyś do pansy zarywał. szczerze mówiąc, nadal miał na nią ochotę, chciałby pstryknąć palcami i ją zaczarować, ale zaraz, mniej wiecej po dwóch sekundach, przypomniał sobie, że przecież ma lisę i ją kocha. patrzac na pansy, musiał to sobie powtórzyć w myslach dwa razy, bo pansy była ładna i miłość do lisy wcale jej urody nie przysłaniała.
- nic szczególnego! dobrze cię widzieć, pansy, ładnie wyglądasz.
Powrót do góry Go down
pansy
o bożeee-na
pansy

Liczba postów : 171
Reputation : 5
Join date : 08/06/2010
Age : 33

Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime28.07.10 11:36

umowili sie na kiedys, bo pansy ma na niego ochotke elo elo
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Cytadela - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Cytadela   Cytadela - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Cytadela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Tropez :: Miasto :: Kultura-