Saint Tropez
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


welcome to saint tropez biatch
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 domek na plaży

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime17.07.10 21:17

First topic message reminder :

domek na plaży - Page 2 Domnaplay
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:38

- no doobra będę czekała aż wstaniesz. ale jak się obudzę pierwsza to nie gwarantuję że cię nie będe próbowała po prostu obudzic, zawsze w wakacje wstawałam wcześniej bo mój ojciec mi tak kazał - wymamrotała i wzięła sobie spory kęs kanapki. musiała jeść, jeżeli julien chciał ją jeszcze zobaczyć kiedyś xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:41

- możesz mnie budzić o każdej porze dnia i nocy, jak tam sobie chcesz - powiedział. - tylko żebyś była bezpieczna. nie chcę, żeby ten idiota cię skrzywdził. gdzie masz tą karteczkę, zaraz zadzwonimy na policję? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:46

- nie potrzebujemy policji, będa mnie ciągać po sądach i jeszcze nie wiem czym i utknę tutaj na zawsze w tym miami a już nie podoba mi sie tutaj. są sami zboczeńcy ja pierdole - zjadła już trzecią kanapkę i jej starczyło bo kanapki były bardzo duże - mam ochotę iść się położyć i pomiziać z tobą - wymamrotała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:48

- ale jak tego nie zgłosimy, to będzie tak robił ciągle, aż w końcu komuś stanie się krzywda i co najgorsze, możesz to być ty - powiedział z przerażeniem i skończył jeść. - no to idź się połóż, zaraz przyjdę - pewnie chciał się iść bić z nim xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:52

- nigdzie nie pójdziesz do cholery jasnej nie ma mowy zostajesz tutaj ze mną zrozumiano panie julien? - wymamrotała i pociągnęła go za rękę - chodź i nie marudź, skończyły się już kanapki i nie ma więcej, przytul mnieeeee - wymruczała do jego ucha
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:54

okej, nie podobało mu się to, że nie pozwoliła mu walczyć o nią, ale postanowił poczekać, aż zacznie. - no dobra, to idziemy spać - powiedział, pewnie wzięli prysznic i poszli do sypialni. - no dobra, dobra, śpij - westchnął cicho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:57

jak ją ładnie próbował uśpić, trzeba było jej nie dawać kakaa albo i kawy od rana bo by zasnęła - co mnie tak pospieszasz jezu julien - wymamrotała cicho i przygryzła wargi - jak będziesz mnie tak pospieszał to nigdy w życiu nie zasnę. wypiłam dzisiaj za dużo kawy - pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 22:58

haha xd ale on naprawdę chciał iść się bić i dlatego zależało mu na tym, żeby poszła spać. - no dobra, już nic nie mówię - westchnął i zgasił pewnie wszystkie lampki oraz inne światła. - ale nie przejmuj się już niczym, dobra? i pamiętaj, że masz zostać w domu, proszę cię...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:01

- tak julien pamiętam, dobrze? wszystko wiem, że nie wolno mi wychodzić, nawet na bieganie. biegać mam z tobą i tylko wyłącznie z tobą. będzie mi się coś zdaje trudno przyzwyczaić znowu do samego mieszkania z coltonem którego nie ma w domu. smutno tak będzie z lekka. ale okej, będę przychodziła do ciebie, może być? - rozgadała się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:04

- może być. poza tym, to co innego, bo w domu będziesz przecież bezpieczna, tak? ten świr chyba nie wie skąd jesteśmy, nie pojedzie przecież za nami - pocałował ją w czoło i pogłaskał ją po ramieniu. wyjrzał przez okno i zasłonił zasłonkę, mając wrażenie, że ktoś ich obserwuje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:06

- julien, spokojnie, jesteśmy przeciez bezpieczni okej? ten palant nic nam nie zrobi. on tylko czeka żebym była sama ale sama nie będe, więc spokojnie możemy spać. to nie freddy chyba który atakuje w snach, chyba że o tym nie wiem - roześmiała się i pocałowała go całkiem delikatnie i długo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:08

przez to wszystko aż nie miał ochoty na seks, bo był widocznie nie w humorze ;c - no dobrze, już dobrze, więc skoro mozemy spokojnie spać, to śpij - pospieszył ją znowuż trochę, oddając pocałunek, a potem okrył ją milutko kołderką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:12

- nie pospieszaj mnie boże julien gdzie ci się tak spieszy... - pomyślała że może chciał kogoś załatwić, albo zabić albo że był szpiegiem ruskim i chciał sprzedać ją jakiemuś kgb więc spoko. ale ominęła to wszystko szerokim łukiem - jak mam zasnąć jak mi nawet nie wymamrotałeś naszej regułki do ucha żebym mogła zasnąć - wymamrotała niezadowolona
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:15

omatko a jaka oni mieli regulke? nie pamietam chyba... w kazdym razie, powiedzial jej regulke i zasnal, bo nei mam na niego weny dzis wcale.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:15

nie miał zasnąć xdddd ona poszła spać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime19.07.10 23:20

ok, poszedl sie bic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




domek na plaży - Page 2 _
PisanieTemat: Re: domek na plaży   domek na plaży - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

domek na plaży

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Tropez :: Poza miastem :: Poza Francją :: USA :: Miami-